Operasi Sekolah

Guru Besar
Ustaz Hamizan Abdul Karim
hamizan@tafhim.com.my

Guru Penolong Kanan (Pentadbiran)
Ustazah Salihaton Rapeah Sharudin
salihaton@tafhim.com.my

Guru Penolong Kanan (Hal Ehwal Murid)
Ustazah Sarimah Sabu
sarimah@tafhim.com.my

Guru Penolong Kanan (Hal Ehwal Guru)
Ustazah Rossidah Hanapi
rossidah@tafhim.com.my

Guru Penolong Kanan (Kurikulum)
Ustazah Fadlina Kamis
fadlina@tafhim.com.my

Guru Penolong Kanan (Kokurikulum)
Ustazah Norazela Mat Jamil
norazela@tafhim.com.my

Guru Penolong Kanan (Prasarana & Transit)
Norehan Bakar
norehan@tafhim.com.my

Guru Kanan Cawangan SRIU

SRIU Al-Abrar
Ustazah Norazlin Mohamad Noor
norazlin@sriummah.com

SRIU An-Nur
Ustazah Habibah Yaakob
habibah@sriummah.com

SRIU Al-Ehsan
Ustazah Rosafiza Mustafa
rosafiza@sriummah.com

SRIU Al-Ikhwan
Ustazah Ashmad Abdullah
ashmad@sriummah.com

SRIU Al-Kauthar
Ustazah Junaidah Mastor
junaidah@sriummah.com

SRIU Al-Madani
Ustazah Rozinihaslida Mat Jusoh
rozinihaslida@sriummah.com

SRIU Al-Umm
Ustazah Rosmariza Alias
rosmariza@sriummah.com

Skrol atas sekali